Universatil template, by 55thinking

Фінішує атестаційна комісія

30 березня 2017 року відбулося засідання атестаційної комісії. Атестацію проходили 7 педагогічних працівників. За рішенням атестаційної комісії маємо результати: Присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»: викладачу спецдисциплін за професією...


Докладніше...

Весна іде, красу несе!

27 березня в ДПТНЗ «Богуславське вище професійне училище сфери послуг» відбулася поетапна атестація у групі перукарів за  кваліфікацією «Перукар 2 класу». Учні групи  ПМ-27 підтверджували своє вміння та навички практичними...


Докладніше...

Львів зустрічав «ЇЇ величність швею»

Нещодавно учні нашого училища мали честь прийняти участь у другому Всеукраїнському конкурсі «Прорив легкої промисловості», ініційованому національним галузевим партнерством в легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine» та асоціацією швейних училищ...


Докладніше...

Декада з хімії, біології, географії й екології

З 10.03 по 20.03.2017року в стінах нашого навчального закладу успішно пройшла декада з хімії, біології, географії й екології. Під час проведення декади були проведені такі заходи: 10.03. – перший день...


Докладніше...
1234

Професія "Перукар (перукар-модельєр)"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрук

Перукар (перукар-модельєр) – одна з самих давно відомих і поважних професій. В народі кажуть, що зробити людину красивою можуть два майстри – один з них кравець, а другий – перукар. І це правильно, адже вдало підібрана зачіска, вмілий макіяж можуть не тільки змінити зовнішній вигляд людини, але й поліпшити її внутрішній стан, зробити її на певний час щасливою.

Кожне обличчя – загадка, і перукар повинен щоразу її розгадувати, знаходити єдність, гармонію між зачіскою та овалом обличчя, розрізом очей і загальним стилем людини.
Роботи перукаря можна порівняти з творчістю художника. Ця професія належить до професії художнього типу. Люди у всі часи прагнули бути красивими, і тому професія перукаря завжди була досить престижною, такою вона залишається й нині.

Майстром перукарської справи може стати не кожний, тому вона вимагає від людини певних індивідуально-психологіч-них властивостей. Найбільше цей фах пасує людям комунікабельним, для яких спілкування з людьми не є обтяжливим, а приносить задоволення. Він має бути доброзичливим, витриманим, врівноваженим, уважним та акуратним.

Справжнього майстра відрізняє бездоганний художній смак, образне мислення, творчій підхід до своєї справи, вміння переконати клієнта.

Перукар повинен знати:
Будову та властивості шкіри і волосся людини; основи санітарії та гігієни; склад та властивості матеріалів та парфумерно – косметичних засобів для виконання різних видів перукарських робіт, технологію виготовлення складних пастижерних прикрас, моделювання та композиції, технологію виготовлення пастижерних виробів та доповнень; напрями розвитку світової моди в галузі перукарського мистецтва та декоративної косметики; основи кольорознавства; історію розвитку зачіски; норми та правила санітарії, охорони праці, гігієни, протипожежного захисту.

Перукар повинен уміти:
Виконувати послуги з миття та масаж голови, простір та класичні базові та сучасні модельні стрижки із застосуванням прогресивних методів та технологічних прийомів із урахуванням індивідуальних особливостей людини. Виконуватиме укладання волосся феном способом “бомбаж”, “брошинг”та пальцями рук, гарячу завивку волосся локонами різних видів та хвилями із застосуванням прогресивних інструментів та способів, прості, модельні зачіски із використанням різних бігуді та з урахуванням індивідуальних особливостей людини. Виготовити такі постижерні вироби та доповнення. Виконуватиме на смуги із холодного укладнання волосся хвилями, хімічної завивки волосся різними способами із застосуванням як класичних так і прогресивних технологій.

Щоб переглянути більше фотографій, клацніть на фото внизу…

Вверх
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

Сучасні заклади освіти -2017

Банер
Вверх