Universatil template, by 55thinking

Гостинність візиту

26 листопада учні групи К-24 та К-44 відвідали  з дружнім візитом нашого соціального партнера  ТОВ «Спецпромбудсервіс» ресторан «Стефанія». Це  один із найпопулярніших  закладів харчової промисловості  Богуславщини. Тут  ідеальне місце для...


Докладніше...

Виїзне навчання на ПП «Ярослав»

Для майбутніх технологів випала чудова можливість  відвідати  ПП "Ярослав". Головний технолог підприємства Оксана Іванівна розпочала знайомити з фабрикою з історії її створення. Компанія «Ярослав» була заснована в 1995 році в...


Докладніше...

ESTEL «СНІГОВА КОРОЛЕВА 2015» - напівфінал

Вітаємо з перемогою у півфіналі Всеукраїнського конкурсу ESTEL«СНІГОВА КОРОЛЕВА 2015» Федоренко Ольгу, ученицю групи Пм-37. Участь у Всеукраїнському конкурсі ESTEL «СНІГОВА КОРОЛЕВА 2015» серед студентів навчальних закладів...


Докладніше...

Шлях до майбутнього

23 листопада 2015 р. відбулася поетапна кваліфікаційна атестація в групі К–34 за професією «Кухар; кондитер». Оволодівши всіма тонкощами кухарського мистецтва, наші учні приготували смачні страви з м’яса, риби, морепродуктів та...


Докладніше...
1234

Професія "Перукар (перукар-модельєр)"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрук

Перукар (перукар-модельєр) – одна з самих давно відомих і поважних професій. В народі кажуть, що зробити людину красивою можуть два майстри – один з них кравець, а другий – перукар. І це правильно, адже вдало підібрана зачіска, вмілий макіяж можуть не тільки змінити зовнішній вигляд людини, але й поліпшити її внутрішній стан, зробити її на певний час щасливою.

Кожне обличчя – загадка, і перукар повинен щоразу її розгадувати, знаходити єдність, гармонію між зачіскою та овалом обличчя, розрізом очей і загальним стилем людини.
Роботи перукаря можна порівняти з творчістю художника. Ця професія належить до професії художнього типу. Люди у всі часи прагнули бути красивими, і тому професія перукаря завжди була досить престижною, такою вона залишається й нині.

Майстром перукарської справи може стати не кожний, тому вона вимагає від людини певних індивідуально-психологіч-них властивостей. Найбільше цей фах пасує людям комунікабельним, для яких спілкування з людьми не є обтяжливим, а приносить задоволення. Він має бути доброзичливим, витриманим, врівноваженим, уважним та акуратним.

Справжнього майстра відрізняє бездоганний художній смак, образне мислення, творчій підхід до своєї справи, вміння переконати клієнта.

Перукар повинен знати:
Будову та властивості шкіри і волосся людини; основи санітарії та гігієни; склад та властивості матеріалів та парфумерно – косметичних засобів для виконання різних видів перукарських робіт, технологію виготовлення складних пастижерних прикрас, моделювання та композиції, технологію виготовлення пастижерних виробів та доповнень; напрями розвитку світової моди в галузі перукарського мистецтва та декоративної косметики; основи кольорознавства; історію розвитку зачіски; норми та правила санітарії, охорони праці, гігієни, протипожежного захисту.

Перукар повинен уміти:
Виконувати послуги з миття та масаж голови, простір та класичні базові та сучасні модельні стрижки із застосуванням прогресивних методів та технологічних прийомів із урахуванням індивідуальних особливостей людини. Виконуватиме укладання волосся феном способом “бомбаж”, “брошинг”та пальцями рук, гарячу завивку волосся локонами різних видів та хвилями із застосуванням прогресивних інструментів та способів, прості, модельні зачіски із використанням різних бігуді та з урахуванням індивідуальних особливостей людини. Виготовити такі постижерні вироби та доповнення. Виконуватиме на смуги із холодного укладнання волосся хвилями, хімічної завивки волосся різними способами із застосуванням як класичних так і прогресивних технологій.

Щоб переглянути більше фотографій, клацніть на фото внизу…

Вверх